Banyonuz için duvardan ısıtma

Warmup’ın yenilikçi duvardan ısıtma sistemi ile banyonuzu evinizin en konforlu alanı haline getirin.

StickyMat 3D ısıtma şiltesi

Banyonuz için duvardan ısıtma

StickyMat 3D ısıtma şiltesi

Warmup’ın yenilikçi duvardan ısıtma sistemi ile banyonuzu evinizin en konforlu alanı haline getirin.

Electric icon

Temel avantajları

icon-checkmark  Güçlü kendinden yapışkanlı taban

icon-checkmark  Zemine kolayca yerleştirilebilir ve yeniden konumlandırılabilir 

icon-checkmark  Ultra ince 1,8 mm kablo

icon-checkmark  Doğrudan ısıtma şiltesinin üzerine zemin kaplaması döşenebilir

icon-checkmark  Hızlı kurulum

icon-checkmark  Banyo için çeşitli ebatlarda mevcuttur

Seramik duvarları ısıtmak üzere özel olarak tasarlanmıştır 

Warmup yerden ısıtma çözümleri ile birlikte kullanılan StickyMat 3D sistem, banyonuzda 360º sıcaklık hissi yaratmak için ideal bir seçimdir. Mühendislerden oluşan ekibimiz tarafından geliştirilmiş olan bu sistemin, seramik, porselen veya mermer duvarlarda kullanılması önerilir. Isıtma kabloları kendinden yapışkanlı bir file üzerine sabitlenmiş olup uygulamaya hazırdır.

matassa riscaldante per la parete

Yer kaplamayan ve duvardan konforlu ısıtma için StickyMat 3D 

Warmup yerden ısıtma sistemi ile birlikte kullanacağınız duvardan ısıtma, enerji tasarruflu bir ev ısıtmasının geleceği demektir. StickyMat 3D duvardan ısıtma sistemi, banyonuzun konforunu ve sıcaklığını artıracak en gelişmiş radyan teknolojiye sahiptir. Soğuk seramikleri ısıtmanın en ideal yolu olan elektrikli duvardan ısıtma çözümleri, banyonuza veya ıslak alanlarınıza konforlu bir dokunuş katacak.

matassa riscaldante per la parete

Benzersiz 360° teknolojisi

StickyMat 3D, %100 kesintisiz örgü topraklama kablosuna sahiptir ve duvardan ısıtma uygulamaları için en son yönetmeliklerle uyumludur.

Gelişmiş fluoropolimer ile çift yalıtımlı ultra ince, 1,8 mm, çok damarlı, çift iletkenli ısıtma kablosu kullanılır, bu da ürünün son derece dayanıklı ve kolay bir şekilde döşenmesini sağlar. 200W/m² şilte halinde sunulan StickyMat 3D, en hızlı ısınma süresini garanti eder ve 0,5 m² ile 2 m² arasında değişen ebatlarda mevcuttur.

  filo riscaldante

  Kurulum süresini %35’e kadar kısaltır

  StickyMat 3D ile daha hızlı bir kurulum elde edersiniz. 0,5 m genişliğindeki şilteleri birbirine paralel olarak yuvarlayıp doğrudan yerleştirmeniz yeterlidir. File üzerindeki basınca duyarlı yapışkan, StickyMat 3D’yi duvara sabitleyerek şiltelerin düz olmasını, seramik yapıştırıcısının düzgün ve kolay bir biçimde uygulanmasını ve şiltelerin ihtiyaca göre kolayca yeniden konumlandırılabilmesini sağlar. Farklı ebatlarda mevcut olması sayesinde, daha geniş bir uygulama alanı için birden fazla StickyMat 3D ısıtma şiltesi kullanabilirsiniz.

  BEAB onaylı ve CE damgalı olan StickyMat 3D sistem, en yüksek güvenlik standartlarını karşılamakta olup, ömür boyu garantilidir.

  dettaglio matassa riscaldante

  Çimento sıvamalı ısı izolasyon plakaları ile uyumludur 

  Isı yalıtımı, herhangi bir zemin veya duvar ısıtma sisteminin enerji verimliliğini en üst düzeye çıkarmak için çok önemlidir. StickyMat 3D, Warmup ısı izolasyon plakaları ile birlikte uygulanacak şekilde tasarlanmış olup, bu plakalar sayesinde sistemin verimliliği artar.

  dettaglio costruzione sulla parete matassa Stickymat 3D

  Duvardan ve yerden ısıtmayı aynı termostattan kontrol edin 

  StickyMat 3D duvardan ısıtma sistemini, yerden ısıtma sistemini kontrol etmede kullanılan termostat ile kontrol etmek mümkündür. Hem zemin hem de duvardan ısıtma sistemi aynı termostat ile kontrol edilecekse, zemin sensöründen gösterge değeri almak üzere termostat bağlantısı yapılmalıdır. Bir termostata en fazla iki ısıtma şiltesi bağlanabilir; ikiden fazla ısıtma şiltesi bağlanacaksa, güvenli bir uygulama açısından bağlantı kutusu kullanılmalıdır. Dahili hava sensörünün ortam sıcaklığını doğru bir şekilde algılayabilmesi için, termostat farklı bir duvara yerleştirilmelidir.

  dettaglio costruzione su parete matassa Stickymat 3D

  Banyonuz için mükemmel bir ısıtma 

  Eşsiz duvardan ısıtma sistemimiz, çok az boş alan olduğunda banyosuna ısıtılmış bir alan eklemek isteyenler için idealdir. Banyonuza kuracağınız bu sistem, yer kaplayan geleneksel radyatör kullanımı ihtiyacını ortadan kaldırarak, daha fazla tasarım özgürlüğü sağlar. Sistem tarafından sağlanan konforlu sıcaklık, önceden ısıtılmış duşa adım atmanın keyfini yaşamanızı sağlayacak ve banyonuzu size özel spa merkezine dönüştürecektir.

  dettaglio di costruzione in matasse per riscaldare bagni

  Banyo duvarlarında yoğuşmayı engellemeye yardımcı olur 

  Duvardan ısıtma, banyo duvarlarında hızla oluşan tipik yoğuşmayı engellemeye yardımcı olarak banyonuzun kuru ve ferah kalmasını sağlar. Bu özellik, ısıtılan alanlarda rutubet oluşumu ihtimalini de azaltarak banyonuzun veya ıslak alanların havasını büyük ölçüde iyileştirir.

  evitare la condensa in bagno

  Garanti

  Ömür boyu garanti

  Bu ürün ömür boyu garanti ile birlikte sunulmaktadır. Ürünlerimizin standartlarına güveniyoruz.

  Çalışma gerilimi 230 V AC ±15%, 50 Hz
  Şilte genişliği 50 cm
  Şilte kalınlığı 3 mm
  İç ve dış yalıtım Gelişmiş fluoropolimer (ETFE)
  Çıkış gücü 200 W/m²
  Soğuk kablo uzunluğu (bağlantı kablosu) 3 m
  Sertifikalar ve işaretler EUFH heating mat approvals EUFH heating mat approvals
  Modeli Alan 
  (m²)
  Ölçüler
  (m)
  Vat miktarı
  (W)
  Amper 
  (A)
  Direnç
  (Ω)
  2SMFW0.5 0,5 1 x 0,5 100 0,43 529
  2SMFW1 1,0 2 x 0,5 200 0,87 265
  2SMFW1.5 1,5 3 x 0,5 300 1,30 176
  2SMFW2 2,0 4 x 0,5 400 1,74 132