HomeTermostatlarMyHeating uygulaması

MyHeating uygulaması

6iE ve Element WiFi termostatlardan en iyi şekilde yararlanmak için Warmup’ın akıllı telefonlara özel MyHeating uygulamasını indirin. MyHeating; SmartGeo™, enerji kullanımı ve kullanım maliyeti verileri ile termostat kişiselleştirme ve uzaktan ısıtma kontrolü gibi benzersiz özellikler sağlar. iOS, Android ve kısmen de web tarayıcılarındaki MyWarmup hesabı aracılığıyla kullanılabilir.

myheating uygulaması ile cep telefonundan uzaktan ısıtma kontrolü

Ücretsiz MyHeating uygulamasının kullanımı basit ve kolaydır

Termostatla her yerden iletişim kuran MyHeating uygulaması, ısıtma sisteminin akıllı telefonlardan kontrol edilmesini sağlar. Yerleşik SmartGeo teknolojimiz, ısıtma sistemini otomatik olarak ve zahmetsizce yöneterek enerji tüketimini iyileştirir ve tüm yükü omuzlarınızdan alır.

SmartGeo’yu kullanmayı tercih etmiyorsanız, termostatı kolayca programlamak için MyHeating uygulamasını kullanabilirsiniz. Warmup, ısıtma optimizasyonunu sorunsuz ve sezgisel bir süreç haline getirmek üzere doğal dil programlama teknolojisini kullanır.

Doğal dil programlama

Isıtma programının özel gereksinimlerini anlamak üzere bilindik terimler ve ifadeler kullanan doğal dil programlama, basit bir dilde konuşur. Örneğin, “Saat kaçta uyanıyorsun?”

warmup ısıtma kontrol ünitesi iphone uygulaması

Kontrol etmenin iki yolu

iOS ve Android için Warmup’tan MyHeating
Ücretsiz MyHeating uygulaması, iOS ve Android akıllı telefonlarla çalışarak SmartGeo’ya erişim sunar ve sistemin hızlı bir şekilde kontrol edilmesini sağlar.

Masaüstü bilgisayarlar, dizüstü bilgisayarlar ve web tarayıcıları için my.warmup.com
Warmup hesabını yönetmek, ısıtmayı kontrol etmek ve enerji kullanımını görüntülemek için my.warmup.com’u herhangi bir masaüstü veya mobil web tarayıcısı ile ücretsiz kullanın.

MyHeating uygulaması maliyetlerden tasarruf etmeye nasıl yardımcı olur?

Warmup MyHeating uygulaması, WiFi termostat ile sürekli iletişim halindedir. Pek çok insan gün boyunca telefonunu yanında taşır, bu da uygulamanın Akıllı Telefonlarda yerleşik olarak bulunan konum servisleri sayesinde kullanıcı rutinlerini öğrenmesini sağlar (gerçek konumları izlemeden). Yeni WiFi termostatı birkaç hafta kullandıktan sonra, MyHeating uygulaması kullanıcı rutinlerini iyi bir şekilde anlayacaktır. Bu bilgiyi ısıtma programlarını iyileştirmede ve en uygun maliyetli enerji tüketimi çözümünü sağlamada kullanacaktır.

ipad akıllı telefon ısıtma kontrol sistemleri

Gelişmiş kontrol

MyHeating uygulaması içerisindeki SmartGeo özelliği, kullanıcılar evde yokken en verimli sıcaklığı otomatik olarak ayarlamak üzere evin ısınma ve soğuma hızını öğrenerek kullanımı %25’e kadar azaltır.

SmartGeo

SmartGeo, Warmup tarafından geliştirilmiş olan ve en verimli ısı ayarlarını anlayacak şekilde gelişmiş bir algoritma kullanan MyHeating uygulamasında yerleşik olarak bulunan benzersiz bir teknolojidir. Otomatik olarak çalışır; akıllı telefon ile arka planda iletişim kurarak kullanıcıların rutinlerini ve konumunu öğrenir ve kullanıcılar uzaktayken sıcaklığı düşürür, yalnızca kullanıcının eve varış zamanında ideal konfor sıcaklığına yükseltir. Bunlar için karmaşık programlar kurmanıza gerek yoktur.

SmartGeo, yaygın olarak kullanılan diğer ısıtma yönetimi yazılımlarından çok daha gelişmiş bir teknolojidir.

  • Yalnızca kullanıcı eve vardığında ısıtma sistemini uyaran doluluk algılama teknolojisinin aksine SmartGeo, evin ısınmasını varış saatine kadar kademeli olarak artırır.
  • Yalnızca kullanıcılar evin sistem sınırlarından çıktıklarında veya bu sınırların içerisine girdiklerinde ısıtma sistemini uyaran ve böylece önemli ölçüde enerji israfına neden olan coğrafi sınırlama teknolojisinin aksine SmartGeo, konumu doğru bir şekilde okur ve ısıtmayı buna göre kontrol eder.

Konum tabanlı teknolojiyi rutin öğrenme becerileriyle birleştiren SmartGeo, ısıtma sistemini zahmetsizce ve otomatik olarak optimize eder.

SmartGeo, akıllı telefonlarda yerleşik olarak bulunan konum servisleriyle çalışır ve kullanıcı rutinlerini de öğrenir. Böylece, diğer sistemlerin aksine, eviniz doğru zamanda otomatik olarak ısınır ve beklenmedik anlarda bile olsa her zaman sıcak bir eve gelmiş olursunuz. Tüm bunların yanı sıra, kullanıcının daha uzun süre dışarıda olmasının muhtemel olduğu durumlarda (iş yeri gibi), diğer sistemlere kıyasla çok daha verimli çalışır.

Çevrim içi bankacılıkla aynı güvenlik düzeyi

Güvenliği ciddiye alıyoruz. Bu nedenle kullanıcı verilerimiz, çevrim içi bankacılıkta kullanılan standardın aynısıyla korunur. Yani, kişisel bilgiler okunamayacak düzeyde şifrelenir. Şifreleme düzeyimiz, gizli istihbarat dosyalarıyla aynı seviyededir.

SmartGeo, yalnızca verileri korumakla kalmaz, aynı zamanda gerçek konumu hiç bilmeden çalışır. Asla bir GPS sinyalini takip etmez, bunun yerine evden yaklaşık mesafeyi hesaplar.