HomeTermostatlarElement WiFi

Element WiFi termostat

Element WiFi termostat

Warmup Element WiFi Termostat, sade, şık ve işlevsel olması amaçlanarak tasarlanmıştır. Tüm elektrikli yerden ısıtma sistemleri için enerji tasarruflu ısıtma kontrolü sağlar. Programlama gerektirmeyen Element, doğru zamanda istenen sıcaklığı sağlamak üzere en son teknolojiyi kullanır.

Element WiFi termostat

Termostat özellikleri

Akıllı teknolojiyi sade ve çağdaş tasarımla birleştiren Element WiFi termostat, Warmup ısıtma sistemlerini mükemmel bir şekilde kontrol eder.

Element, basit dokunmatik düğmeleri sayesinde ısıtma sisteminin doğru bir şekilde kontrol edilmesini sağlar. Şık ve göze batmayan tasarımı, her türlü ev dekoruna uyacaktır.

Element, kullanıcının rutinlerini öğrenmek için SmartGeo teknolojisini kullanır; doğru sıcaklıkta, doğru zamanda ve otomatik olarak radyan sıcaklık sağlar. Warmup ‘MyHeating’ uygulaması ile birlikte enerji kontrolü işlevi ve uzaktan kontrol edilebilme özelliği sağlayan Element, enerji kullanımını önemli ölçüde azaltarak kullanıcının elektrik faturalarında tasarruf elde etmesine yardımcı olabilir.

Beyaz ve siyah Element termostat

MyHeating uygulaması

MyHeating uygulaması içerisinde bulunan SmartGeo teknolojisi, kullanıcının evden ne kadar uzakta olduğunu bilerek ısıtma sistemini otomatik olarak kontrol eder ve varış saatine kadar evi ısıtmış olur. Bu da enerji israfını önler ve elektrik faturalarında tasarruf sağlar.

MyHeating uygulaması hakkında daha fazla bilgiye buradan ulaşabilirsiniz >

Basit ve kullanımı kolay

Dokunmatik düğmelere ve basit bir ekrana sahip Element WiFi termostat, gerçek bir kullanım kolaylığı sunar. Sıcaklığı değiştirmek için ekranda aşağıya gelip dokunmanız yeterlidir.

Eviniz bir daha asla soğuk olmayacak ve elektrik faturalarınız yüksek gelmeyecek.

Her zaman doğru sıcaklıkta

SmartGeo™ teknolojisi, eve vardığınızda evin otomatik olarak ısınmasını, siz uzaktayken ise verimli bir şekilde çalışmasını sağlar.

Hava durumuna göre “erken başlatma”

Dışarıdaki koşullar ne olursa olsun, ısıtmayı doğru zamanda etkinleştirmek üzere yerel hava durumu tahminleri doğrultusunda çalışan gelişmiş erken başlatma fonksiyonu.

Kullanımı kolay

Element ısıtma kontrol ünitelerinin kullanımı kolaydır ve programlama gerektirmez. Kurulum birkaç basit adımda tamamlanabilir.

Element termostat yandan görünüm
Çalışma gerilimi 230 V AC ±15%, 50 Hz
Maksimum yük 16 A (~3680 W)
Maksimum ortam sıcaklığı 40 ºC
Boyutlar 86 x 86 x 16 mm (from the wall)
Ekran boyutu 3,5 in
Sensörler hava ve zemin
Zemin sensörü tipi NTC10k (3 m uzunluk)
Montaj derinliği 50 mm arka kutu önerilir (minimum 35 mm)
IP derecesi IP33
Er-P sınıfı IV
Sertifikalar ve onaylar BEAB ve CE damgalı
Garanti Warmup ısıtma sistemiyle birlikte kurulduğunda 12 yıl (diğer sistemlerle 3 yıl)
Element’te her zaman 230 V AC güç kullanılmalıdır
Elektrikli ve hidronik yerden ısıtma sistemleri ile uyumlu
Switch Live (230 V AC) girişli Kombi ve Merkezi Sistem kazanları ile uyumlu
Düşük voltajlı veya voltajsız sistemler için kontaktör kullanılmalıdır