HomeWarmup hakkında

Warmup hakkında

Warmup, 1994 yılından bu yana yerden ısıtma çözümleri üreten ve sunan ISO 9001 sertifikalı İngiltere merkezli bir şirkettir. 70’ten fazla ülkede 3 milyondan fazla sistem satmış olan Warmup’ın 11 ülkede iştirakleri, diğer ülkelerde ise lisanslı ticaret ortakları bulunmaktadır.

Warmup’a genel bakış

İş hayatına tescilli dünya lideri ürünler üreten, bilgi ve araştırma odaklı bir işletme olarak başlamış olan Warmup, bu özelliğini korumaya devam etmektedir. Küresel geliştirme, üretim ve satış ağımız, büyümemizin temelini oluşturmaktadır. Araştırma ve geliştirmeye yoğun bir şekilde yatırım yapan Warmup, sık sık pazara yeni ve yenilikçi sistemler getirmektedir.

AB standartlarına uygun, CE damgalı ve çeşitli bağımsız kuruluşlar tarafından onaylanmış olan Warmup yerden ısıtma ürünlerini güvenle ve gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz.

Özellikle ticaretle uğraşan profesyonel müşterilerimiz açısından, ürünlerimizin kalitesi ve esnekliği, satış öncesi ve satış sonrası müşteri desteği, teknik destek ve çevrim içi eğitimler, projenin tüm aşamalarında yardımcı olacaktır.

Ömür boyu garantimiz, araştırma çalışmalarımıza ve operasyonel deneyimlerimize olan güvenimizi yansıtmaktadır. En iyi şekilde tasarlanmış olan en iyi sistemleri, ömür boyu tavsiye ettiğimiz şekilde çalışacak biçimde sunuyoruz. Warmup garantisi tam olarak budur.

Warmup ürünleri ve çözümleri

Warmup, her türlü projenin ısıtma gereksinimlerini etkili bir şekilde karşılamak üzere geniş bir ürün ve çözüm yelpazesine sahiptir:

  • Her türlü projede çeşitli ısıtma çözümleri sağlanabilir;
  • Enerji tüketimi etkili bir şekilde izlenebilir, bu da enerji maliyetlerinin düşürülmesine yardımcı olur;
  • Sistemler çevrim içi olarak kontrol edilebilir veya bina yönetim sistemine entegre edilebilir;
  • Ayrıca, araç yollarını, patikaları, merdivenleri, çatıları, olukları ve boruları kar ve buza karşı korumak üzere eksiksiz bir kar-buz eritme çözümleri yelpazesi de mevcuttur.

Taahhüdümüz

En iyi ürünü, en iyi hizmeti, en iyi garantiyi ve en iyi bilgiyi sunduğumuza inanıyoruz. Bu körü körüne bir inanç değil, aksine, gelişmiş araştırma ve geliştirme kapasitemiz ile besleyip büyüttüğümüz bir inanç.

Tescilli ürünlerimiz, Almanya’da bulunan EN442-2 Test Merkezimizde ve BRE Yenilenebilir Ev de dahil olmak üzere Avrupa çapındaki çeşitli yerleşim sonrası kontrol evlerinde test edilmektedir.

Sürekli denetlenen bu evler, son derece detaylı bir performans veri tabanı oluşturmamıza izin vermekte, bu da bir Warmup sisteminin nasıl çalışacağını ve ne kadar enerji kullanacağını tam olarak bilmemizi sağlamaktadır.

Neden Warmup?

En İyi ürün

Warmup en yüksek kalitede ürünler sunar. Piyasadaki en sağlam, çift iletkenli fluoropolimer kaplamalı yalıtımlı ve en ince (1,8 mm çap) ısıtma kablosuna sahibiz. Zemin düzeyini yükseltmez, BEAB onaylıdır ve elektrikli yerden ısıtma ile ilgili en yüksek güvenlik standartlarına sahiptir. Sulu yerden ısıtma sistemlerimiz, kapsamlı bir tasarıma sahiptir, gerekli tüm bileşenleri ve kontrolleri ile birlikte kuruluma hazırdır; bu sistemler, çeşitli yapılandırmalar ve bileşenler halinde mevcuttur, böylece projenize ve bütçenize tıpatıp uyan bir sisteme sahip olacaksınız.

En İyi hizmet

Dünya çapında bir hizmet ve destek sunuyoruz. Teknik destek hattımız, tüm müşterilerimize, termostat kurulumundan elektrikli yerden ısıtma sistemlerinin kurulumu ile ilgili sorunlara kadar her türlü konuda yardımcı olmaktadır.

En İyi garanti

Tüm ürünlerimiz, kapsamlı test ve araştırma çalışmalarının sonucu olarak, sektör lideri garantilerle desteklenir. Elektrikli yerden ısıtma ürünlerimizde Ömür Boyu garanti sunuyoruz.

En İyi araştırma ve geliştirme

Araştırma ve geliştirme (AR&GE) ve müşteri hizmetleri alanında yaptığımız araştırmalar sayesinde, en yüksek standartlarda ürün kalitesi, performans ve müşteri memnuniyeti sağlayan, teknolojik açıdan gelişmiş yerden ısıtma sistemleri sunuyoruz. Almanya’da milyonlarca lira değerinde EN442-2 Araştırma & Geliştirme Merkezine, Avrupa genelinde ise çeşitli test birimlerine ve yerleşim sonrası test konutlarına sahibiz.

En İyi akreditasyon

Emin olun, pazardaki en iyi sisteme sahip olacaksınız. Ürünleri Avrupa uyumlu, CE damgalı ve bağımsız 3. kurumlar tarafından onaylı olan tek yerden ısıtma şirketiyiz. Ürün akreditasyonlarımıza BEAB, cUL, CSA, FIMKO, SEMKO ve UL dahildir.

Proje referansları

Yerden ısıtmada dünyanın güvendiği marka

Pek çok ülkede sunduğumuz uzman çözümler ve yüksek standarttaki ürünlerimiz sayesinde global bir şirkete dönüştük. Warmup olarak 70’ten fazla ülkede faaliyet gösteriyoruz. Örnek çalışmalar bölümünde, dünya çapında başarıyla tamamladığımız projelerden bazılarını görebilirsiniz.