Yatak odası için elektrikli yerden ısıtma

Isıtma sistemi, odanın çok sıcak veya boğucu olmadan ısınmasını sağlayarak mevcut alanın bir tamamlayıcısı olmalıdır.

Yatak odasında elektrikli yerden ısıtmanın avantajları

Yatak odaları sıcak ve cazip olmalıdır. Eşit ısı dağılımı ve konforlu oda sıcaklığı ihtiyacı, elektrikli yerden ısıtmayı yatak odası için mükemmel bir seçim haline getirerek uzun bir günün ardından dinlenmek ve enerji toplamak için ideal bir ortam yaratır.

 Yatak odasında elektrikli yerden ısıtma

Yatak odasına neden elektrikli yerden ısıtma sistemi kurmalıyım?

Elektrikli yerden ısıtma; radyatör, süpürgelik veya havalandırma ızgarası yerleştirmeye gerek olmadan oda içerisinde daha fazla alan kalmasını sağlar. Elektrikli yerden ısıtma sistemi ile kilerden yatak odasına kadar her şekil ve büyüklükteki odayı ısıtabilirsiniz.

Hangi sistemi seçmeliyim?

Bir yatak odasında en çok kullanılan kaplama malzemesi genellikle laminat veya ahşaptır. Warmup, özellikle yüzer zeminler için tasarlanmış bir elektrikli yerden ısıtma sistemine sahiptir. Folyolu ısıtma sistemi hakkında daha fazla bilgiye aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Folyolu ısıtma sistemi

Warmup Folyolu Isıtma sistemi, özellikle yüzer zeminler için tasarlanmış bir elektrikli sistemdir. Yüzer zeminlere örnek olarak laminat, vinil ve ahşap verilebilir. Sistem daha büyük ve dikdörtgen şekilli odalara uygun olup, folyolu şilteyi bir miktar izolasyon malzemesi üzerine sererek kolayca kurabilirsiniz.

Bir yatak odasındaki folyolu ısıtma sisteminin kesit görünümü