HomeWarmup hakkındaNeden Warmup

Neden Warmup?

Bir projede tedarikçi olarak Warmup’ı seçtiğinizde, küresel bir sağlayıcıdan en gelişmiş teknolojiyi alacağınızdan emin olabilirsiniz.

Neden Warmup yerden ısıtmayı tercih etmelisiniz?

Şaşırtıcı bir hızla büyüyen yerden ısıtma sektörünün pazar değerinin, 2019 yılındaki pazar büyüklüğüne kıyasla yaklaşık %40 artış göstermesi tahmin edilmektedir.

Daha katı bir hâle gelen mevzuat, müteahhitleri daha sert enerji verimliliği hedeflerine ulaşmanın bir yolu olarak yerden ısıtma kullanmaya teşvik edecektir. Bu nedenle en yeni yerden ısıtma sistemleri, teknolojiler ve en iyi uygulamalar hakkında güncel bilgilere sahip olmak, daha enerji verimliliği yüksek sistemlerin belirlenmesine ve güncel yasa ve yönetmeliklere uyulmasına yardımcı olacaktır.

Ürünlerimizi ve çözümlerimizi müşterilerimizi düşünerek tasarlıyoruz. Yerden ısıtma sistemleri ve hizmetleri alanında önde gelen bir küresel tedarikçi olarak Warmup, profesyonellerin teknik uzmanlık ve yenilikçi düşünce açısından sektördeki iş ortaklarına her zaman güvenebilmeleri gerektiğinin farkındadır.

Tarihçemiz

Warmup, son 28 yılda 3 milyondan fazla elektrikli yerden ısıtma sistemi satmıştır. 1994 yılında yerden ısıtma üreticisi olarak ticari hayatına başlayan Warmup, deneyimli ve güvenilir danışmanlar tarafından sağlanan uçtan uca bir hizmete ihtiyaç duyulduğunu tespit etmiştir. Proje gereksinimlerinin anlaşılmasını, verimli yerleşim planlarının tasarlanmasını, eksiksiz proje kurulumlarının yapılmasını ve her projede sistemin devreye alınmasını kapsayan eksiksiz bir hizmet sunuyoruz.

Felsefemiz

Özümüzde, kalite politikamızın beş temeline dayanan bir güven inşa etme felsefesine sahibiz:

  • En İyi ürün
  • En İyi hizmet
  • En İyi araştırma ve geliştirme
  • En İyi garanti
  • En İyi Akreditasyon

Misyonumuz

Kendini bu işe adamış uzmanlarımız, size amaca uygun bir ısıtma sistemi sunacaktır. Amaç, iklim kontrollü bir ortamda konforu hissetmek isteyen insanların yaşayıp çalıştığı ve bir arada olduğu ev, ofis, otel, hastane, bakım evi, ibadethane ve diğer pek çok yerde ziyaretçilere ve orada yaşayanlara eksiksiz bir ısıtma çözümü sunmaktır.