HomeKar-buz eritme

Kar-buz eritme sistemleri

Çeşitli kar-buz eritme çözümlerimizle evleri, binaları, araç yollarını ve yürüyüş yollarını kara ve donmaya karşı koruyarak güvenliği ve rahatlığı artırın.

Kar-buz eritme sistemleri

Çeşitli kar-buz eritme çözümlerimizle evleri, binaları, araç yollarını ve yürüyüş yollarını kara ve donmaya karşı koruyarak güvenliği ve rahatlığı artırın.

Fiyat teklifi al ❯

Formu doldurun, 1 iş günü içerisinde fiyat teklifimizi size iletelim.

Bayi bul ❯

Bayi veya kurulum için teknisyen mi arıyorsunuz? Size en yakın mağazayı veya projenize en uygun teknisyeni önerebilmemiz için bizimle iletişime geçin.

Warmup kar-buz eritme sistemleri ürün yelpazesi

Çatıları, olukları, araç yollarını ve evin çevresindeki tüm kaldırımları ısıtarak tehlikeli buz ve kar birikimini önleyen çeşitli kar-buz eritme kabloları sunuyoruz. Warmup kar-buz eritme sistemleri ve buz çözme çözümleri sayesinde araç yollarını, merdivenleri veya terasları küremeye ya da tuzlamaya gerek yok; bırakın kaldırımlar bu işi kendileri yapsın.

Araç yolları, yürüyüş yolları, merdivenler, teraslar ve balkonlarda zemin kar-buz eritme uygulamaları için idealdir. Çatı ve oluk uygulamalarında da kullanılabilir.

Ürünü görüntüle

Çatı ve oluk uygulamaları için idealdir. Boruları donmaya karşı koruma uygulamalarında da kullanılabilir.

Ürünü görüntüle

Boruları donmaya karşı korumak için idealdir. Hem plastik hem de metal borularda kullanılabilir.

Ürünü görüntüle

Kar-buz eritme sistemlerinin enerji verimliliğini en üst düzeye çıkaracak çeşitli sıcaklık kontrol üniteleri ve sensörleri, zemin, çatı ve oluk uygulamaları için idealdir.

Ürünleri görüntüle

Kar-buz eritme ve buz çözme uygulamaları

Warmup kar-buz eritme ve buz çözme kabloları, farklı türdeki uygulamalarda kullanılabilir. Araç yollarını, yürüyüş yollarını, merdivenleri, terasları, çatıları, olukları ve su borularını ısıtarak tehlikeli buz, don ve kar birikimini önleyen çeşitli kar-buz eritme kabloları sunuyoruz.

Isıtmalı araç yolları

Kış aylarında kar ve buz, güvenliği tehdit ederek hem insanlar hem de araçlar için kayma tehlikesine neden olabilecek büyük bir sorun teşkil eder. Artık evin çevresindeki kaldırımları temizlemek için saatlerinizi harcamanıza gerek yok; bırakın kar-buz eritme kablolarımız bu işi otomatik olarak yapsın.

Devamını oku >

Çatı ve oluklarda buz çözme

Çatı ve oluklar buz birikmesi nedeniyle ciddi şekilde zarar görebilir. Warmup çatı buz çözme uygulamalarını kullanarak bu sorunların önüne geçebilirsiniz.

Devamını oku >

Borularda donmaya karşı koruma

Çok soğuk koşullarda, ısı yalıtımı tek başına boruları donmaya karşı tam olarak koruyamaz. Warmup donmaya karşı koruma sistemleri, şiddetli kış koşullarında su borularını, yangın şebekelerini, yağmurlama sistemlerini ve kanalizasyon borularını donmaya karşı korur.

Devamını oku >

Kar-buz eritme ve donmaya karşı koruma sisteminin avantajları:

Z

Maliyet tasarrufu

Sistemler uzun vadede sürekli tuzlama ve kar temizleme işlemlerine kıyasla çok daha uygun maliyetlidir ve çimentonun ömrünü uzatarak atık oluşumunu azaltır.

Z

Katma değer

Warmup kar-buz eritme veya donmaya karşı koruma sistemi, sert tuz ve kimyasal kullanımı ile kar temizleme cihazlarından kaynaklanan hasarı ortadan kaldırarak çatıların, boruların ve kaldırımların ömrünü uzatabilir.

Z

Akıllı yatırım

Warmup kar-buz eritme sistemi, evinizin değerini artırabilecek mükemmel bir yatırımdır. Kaldırımları, çatıları ve boruları kar ve buzdan uzak tutacak uzun vadeli bir çözümdür, böylece mülkünüzün değerini artırır.

Z

Özel bir oda gerektirmez

Ekipman için evinizde/garajınızda belli bir alan veya oda ayırmanıza gerek yoktur. Sistem, duvara monte edilen küçük bir sıcaklık kontrol ünitesi ve kaldırıma/çatıya monte edilen bir sensör ile çalışır.

Z

Enerji verimliliği

Kar-buz eritme sistemleri, yağış ve donma sıcaklıklarını algılayarak sistemi tetikleyecek otomatik bir aktivasyon cihazı (sıcaklık kontrol ünitesi) ile birlikte çalışır. Bu kontrol ünitesi, sistemin yalnızca gerekli dönemlerde aktif olmasını sağlar ve fazla enerji tüketimini azaltır.

Kar-buz eritme ve donmaya karşı koruma sisteminin avantajları

Isıtmalı araç yolları, merdivenler ve teraslar

Karlı geçen kış mevsimi, özellikle de araç yollarını, terasları, yürüyüş yollarını veya merdivenleri sürekli olarak küreyip tuzlamak gerektiğinde can sıkıcı olabilir. Warmup kar-buz eritme sistemleri ile siz evinizin konforunda rahat edin ve bırakın kaldırımlar bu işi otomatik olarak yapsın.

Evinizin etrafındaki tüm kaldırımları kar ve buzdan uzak tutacak çeşitli ısıtma kabloları sunuyoruz. Sistem, biri asfalt, diğeri de beton ve kaldırım için olmak üzere iki farklı şekilde mevcuttur.

Çatı ve oluklarda buz çözme

Çatılar ve oluklar buz birikmesi nedeniyle ciddi şekilde zarar görebilir. Çatıda biriken kar eridiğinde ve akşamları saçaklarda ve oluklarda yeniden donduğunda buz setleri ve buz sarkıtları oluşur. Bu döngü devam ettikçe ve buz setleri büyümeye devam ettikçe, erimiş suyun çatıdan düzgün bir şekilde tahliye olmasını engeller. Bunun sonucunda, potansiyel olarak hem yapısal hasara hem de güvenlik sorunlarına yol açan buz sarkıtları oluşmaya başlar.

Warmup olarak, oluklarda koruma sağlayan ve konutlarda buz setleri ile buz sarkıtlarının oluşmasını önlemeye yardımcı olan çatı ve oluk buz çözme sistemleri sunuyoruz. Çatı ve oluk ısıtma kabloları, çatıdaki kar eriyiğinin çatıdan oluğa ve yağmur borusuna doğru akması için kesintisiz bir yol sağlar. Bu uygulamada kullanılabilecek iki farklı kablo mevcuttur: sabit vat gücüne sahip kar-buz eritme kablosu (W25SM) ve kendinden regüleli kablo (W20SR).

Borularda donmaya karşı koruma

Çok soğuk koşullarda, ısı yalıtımı tek başına boruları donmaya karşı tam olarak koruyamaz. Warmup donmaya karşı koruma sistemleri, şiddetli kış koşullarında su borularını, yangın şebekelerini, yağmurlama sistemlerini ve kanalizasyon borularını donmaya karşı korur. Evdeki veya bahçedeki su boruları kısa sürede donarak pahalı tamir işlemlerine ve hatta su hasarına yol açabilir.

Borularda donmaya karşı koruma sistemlerimiz sayesinde, geceleri aniden oluşan donların hasara neden olabileceği ilkbahar ve sonbahar geçiş dönemlerinde bile bunu önleyebiliyoruz. Warmup borularda donmaya karşı koruma kabloları, donmaya karşı hassas olan metal veya plastikten yapılmış su borularını korumak üzere tasarlanmıştır. Donmaya karşı koruma kablolarımız arasında 20 W/m (W20SR) kendinden regüleli kablo ve 10 W/m (W10FP) sabit vat gücüne sahip kendinden sınırlamalı kablo mevcuttur.

Sistemin maliyeti ne kadar?

Bir kar-buz eritme sistemine ilişkin edinme maliyetleri, projenin büyüklüğüne ve kapsamına bağlı olarak değişen gerçek sistem ve kurulum maliyetiyle bağlantılıdır.

Fiyat teklifi isteyin >

Sistemleri nereden satın alabilirim?

Ürünlerimizi size en yakın mağazamızdaki onaylı bayilerimizden satın alabilirsiniz. Satın aldıktan sonra kurulum planlaması yapmak veya bir kurulum teknisyeni bulmak için bizimle iletişime geçin.

Bayi bul >

Sistemi kim kuracak?

Ürünlerimizin kurulumu için yetkili bir elektrik teknisyeni önerebiliriz. Kurulum sürecinde her zaman en iyi hizmeti, garantileri ve desteği sunmaya çalışıyoruz.

Kurulum teknisyeni bul >