HomeElektrikli yerden ısıtmaDestekKurulum

Yerden ısıtma kurulumu

Yerden ısıtma hem tadilat projelerinde hem de yeni bina projelerinde kullanılabilir. Elektrikli yerden ısıtma kurmanın ne kadar hızlı ve kolay olduğunu göstermek için bazı tavsiyeleri bir araya getirdik.

Yerden ısıtma nasıl kurulur?

Yerden ısıtma kurulumu, yetkili bir kişi veya profesyonel bir montajcı tarafından tamamlanabilir. Kurulum aşamaları, ısıtma sisteminin modeline ve tipine bağlıdır, bu nedenle çalışmaya başlamadan önce kurulum kılavuzunu okuduğunuzdan emin olun. Kablolama ve termostatın ısıtma sistemine bağlanması da dâhil tüm elektrik işleri, yetkili bir elektrikçi tarafından yapılmalıdır.

Video kılavuzlar

Warmup video kütüphanesinde, detaylı yerden ısıtma kurulumu tavsiyelerine erişim sağlayabilirsiniz. Bu videolar yalnızca rehber olması amacıyla tasarlanmıştır, bu nedenle lütfen kurulum kılavuzunu takip edin.

Kılavuzlar ve talimatlar

Ürün sayfalarının her birinde, ürünler için gerekli belgeler, kurulum kılavuzları ve teknik özellikler yer almaktadır. İster elektrikli yerden ısıtma sistemi, ister termostat, ister Warmup serisinden başka bir ürün olsun, kurulum kılavuzunu okumayı ve talimatları her zaman dikkatle takip etmeyi unutmayın. Aradığınız belgeyi bulamıyorsanız, lütfen bizimle iletişime geçin.