HomeTermostatlar6iE WiFi

6iE WiFi termostat

6iE WiFi termostat

6iE WiFi termostat, yerden ısıtma sisteminin enerji verimliliğini en üst düzeye çıkaran gelişmiş bir teknolojiye sahiptir ve elektrik faturalarında tasarruf elde etmenize yardımcı olur. Hem elektrikli hem de hidronik yerden ısıtma sistemleriyle birlikte kullanılabilen 6iE, programlama gerektirmez ve doğru zamanda doğru sıcaklığı sağlayacak en son teknolojilere sahiptir.

6iE WiFi termostat

6iE ısıtma kontrol ünitesi özellikleri

6iE, zahmetsiz bir kontrol sağlayan akıllı telefon dokunmatik ekranlı bir termostattır. Ultra ince (duvardan 16 mm) tasarımıyla siyah ve beyaz renklerde mevcut olan bu ürün, klasik çağdaş veya sade modern evlerde harika görünecektir. Fotoğraflı arka planlar ile kişiselleştirilebilir.

Kurulum birkaç saniyede tamamlanır. MyHeating uygulamasını kullanarak 6iE’nin ekranında görünen QR kodunu okutmanız yeterlidir, ardından WiFi ağına otomatik olarak bağlanacaktır.

6iE, MyHeating uygulamasındaki SmartGeo gibi tüm enerji tasarrufu özellikleriyle birlikte çalışır. Benzersiz bir teknoloji olan SmartGeo, her evin en verimli ısı ayarlarını anlamak üzere gelişmiş bir algoritma kullanan MyHeating uygulamasında yerleşik olarak bulunur.

Otomatik olarak çalışan SmartGeo, bir akıllı telefon ile arka planda iletişim kurarak kullanıcının rutinini ve konumunu öğrenir ve kullanıcı evden uzaktayken sıcaklığı düşürür, yalnızca kullanıcı eve yaklaşırken ideal konfor sıcaklığına kadar yükselerek para ve enerji tasarrufu sağlar.

 

 

 

Beyaz ve siyah 6iE termostat

MyHeating uygulaması

6iE’nin MyHeating uygulaması içerisinde bulunan SmartGeo teknolojisi, kullanıcının evden ne kadar uzakta olduğunu bilerek ısıtma sistemini otomatik olarak kontrol eder ve varış saatine kadar evi ısıtmış olur. Bu da enerji israfını önler ve elektrik faturalarında tasarruf sağlar.

MyHeating uygulaması hakkında daha fazla bilgiye buradan ulaşabilirsiniz >

Dokunmatik ekran

Yerden ısıtma kontrol ünitesi üzerinde akıllı telefon dokunmatik ekranı bulunan 6iE WiFi termostat, gerçek bir kullanım kolaylığı sunar. İdeal ısı programınızı ayarlamak için ekranda aşağıya gelip yana kaydırmanız yeterlidir.

 

IFTTT bağlantısı

6iE termostat, IFTTT platformu aracılığıyla diğer akıllı cihazlarla da uyumludur ve örneğin, WiFi kontrol ünitesi ile Amazon Alexa arasında iletişime olanak sağlar.

Uygulamalarımızı buradan görüntüleyebilirsiniz >

Eviniz bir daha asla soğuk olmayacak ve elektrik faturalarınız yüksek gelmeyecek.

Her zaman doğru sıcaklıkta

SmartGeo™ teknolojisi, eve vardığınızda evin otomatik olarak ısınmasını, siz uzaktayken ise verimli bir şekilde çalışmasını sağlar.

Hava durumuna göre “erken başlatma”

Dışarıdaki koşullar ne olursa olsun, ısıtmayı doğru zamanda etkinleştirmek üzere yerel hava durumu tahminleri doğrultusunda çalışan gelişmiş erken başlatma fonksiyonu.

Kullanımı kolay

6iE ısıtma kontrol ünitelerinin kullanımı kolaydır ve programlama gerektirmez. Kurulum birkaç basit adımda tamamlanabilir.

6iE termostat yandan görünüm
Çalışma gerilimi 230 V AC ±15%, 50 Hz
Maksimum yük 16 A (~3680 W)
Maks. ortam sıcaklığı 40 ºC
Boyutlar 115 x 90 x 16mm
Ekran boyutu 3,5 in
Sensörler hava ve zemin 
Zemin sensörü tipi NTC10k (3 m uzunluk)
Montaj derinliği 50 mm arka kutu önerilir (minimum 35 mm)
IP derecesi IP33
Er-P sınıfı IV
Sertifikalar ve onaylar BEAB ve CE damgalı
Garanti Warmup ısıtma sistemiyle birlikte kurulduğunda 12 yıl (diğer sistemlerle 3 yıl)
6iE’de her zaman 230 V AC güç kullanılmalıdır
Elektrikli ve hidronik yerden ısıtma sistemleri ile uyumlu
Switch Live (230 V AC) girişli Kombi ve Merkezi Sistem kazanları ile uyumlu
Düşük voltajlı veya voltajsız sistemler için kontaktör kullanılmalıdır