Genel Veri Koruma Yönetmeliği – Taahhüdümüz

Bu bildirimde, kişisel verilerinizi veri koruma yasası doğrultusunda nasıl işlediğimiz özetlenmektedir. Daha ayrıntılı bilgi için lütfen Gizlilik politikamızı ziyaret edin.

Web sitelerimizde gezinme

Anonim internet günlüğü bilgileri, davranış kalıpları ve sayfalara yapılan ziyaret sayıları toplanır. Çerezler sitemizi her ziyaret ettiğinizde alınır, böylece her ziyaretinizde kayıt bilgilerini yeniden girmeniz gerekmez. Çerezler tarayıcınızda devre dışı bırakılabilir, ancak bunun web sitemizin tam olarak çalışmasını engelleyebileceğini lütfen unutmayın.

Web sitesi formlarımızı doldurma

Sorgunuza veya talebinize yanıt verebilmemiz için adınız ve adresiniz gerekmektedir. Verileriniz yalnızca sorgunuzu yanıtlamak için yetkili üçüncü taraflarla (ülke içi temsilciler) paylaşılacaktır. Fiyat teklifi veya iletişim formunu doldurmanız halinde, sağladığınız bilgiler proje süresinin bitiminden sonraki üç ay boyunca saklanacaktır.

Akıllı termostat kaydetme

Akıllı Termostatı doğru ev sahibine bağlamak üzere kişisel verileri toplamamız gerekmektedir. Veriler, cihazın kayıt süresi boyunca ve son irtibat tarihinden itibaren on beş yıl boyunca saklanacaktır; termostatın sorgulanması son irtibat olarak kabul edilir.

Sosyal medyada bizimle etkileşimde bulunma

Bu web sitelerindeki tartışmalara katılmak veya promosyonlara yanıt vermek istiyorsanız, kişisel verilerinizi sunmanız gerekecektir. Sosyal medya sitesinin kendisi tarafından toplananlar dışında herhangi bir kişisel veri toplamıyoruz.

Pazarlama bilgilerini almak için onay alma

Bizden pazarlama iletişimi almayı kabul eden tüm müşterilerimizin daha sonradan fikir değiştirme haklarına saygı duyuyoruz; bu nedenle, tüm pazarlama e-postalarına abonelikten çıkma seçeneği ekliyoruz.

Veri güvenliği ve gizliliği

Veriler güvenli sunucularda tutulmaktadır. Kişisel verilerinizi kayıp, hırsızlık ve kötüye kullanımın yanı sıra yetkisiz erişim ve ifşaya karşı korumak üzere şifreleme kullanıyoruz. Verileriniz önceden izniniz olmadan üçüncü bir tarafa aktarılmamaktadır.

Kişisel veri haklarınız

Bizde bulunan verilerinizle ilgili haklarınız mevcut olup, bu hakları personaldata@warmup.com adresinden bizimle iletişime geçerek veya Warmup Plc. Data request, 704 Tudor Estate, Abbey Road, London NW10 7UW adresine yazarak kullanabilirsiniz.

Talebinizin nedenini açıkça belirtmenizi rica ederiz; talebiniz gözden geçirilecek olup, Veri Koruma Görevlimiz talebinizi aldıktan sonra bir ay içerisinde size yanıt verecektir. Tüm hakların her durumda geçerli olmayabileceğini lütfen unutmayın; böyle bir durumda sizi bu konuda bilgilendireceğiz.