HomeElektrikli yerden ısıtmaOda tipi

Tüm odalar için elektrikli yerden ısıtma

Warmup, bir evin her odasına ve her türlü alt zemin tipi ile zemin kaplamasına uygun, çok geniş bir elektrikli yerden ısıtma sistemleri ürün yelpazesine sahiptir.

Oda tipini seçin ❯

Warmup, her odaya ve her projeye uygun bir yerden ısıtma çözümü sunar.

Bize ulaşın ❯

Kurulum için bir bayi veya teknisyen mi arıyorsunuz? Size en yakın mağazayı veya projenize en uygun teknisyeni önerebilmemiz için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Fiyat teklifi isteyin ❯

Formu doldurun ve size 1 iş günü içerisinde fiyat teklifimizi gönderelim.

Verimli bir ısıtma çözümü

Elektrikli yerden ısıtma sistemleri, tek bir oda veya tüm ev için enerji tasarruflu ve çağdaş bir ısıtma çözümü sağlar. Bu sistemler, tadilat çalışmalarında tam bir tasarım özgürlüğü sağlar ve geleneksel ısıtma sistemlerine kıyasla uzun vadede daha düşük kullanım maliyetleri sunar.

Warmup, her odaya ve her türlü alt zemin tipi ile zemin kaplamasına uygun, çok geniş bir elektrikli yerden ısıtma sistemleri ürün yelpazesine sahiptir.

Yerden ısıtma, radyatörlerin yerini alabilir mi?

Yerden ısıtmada, yalnızca odanın havasını ısıtmaya odaklanan merkezi ısıtmalı radyatörlerin aksine, odadaki nesneleri ve insanları yerden itibaren ısıtmak üzere radyan ısı teknolojisi kullanılır. Bu, elektrikli yerden ısıtmayı radyatörlere kıyasla çok daha verimli bir ısıtma sistemi haline getirir, enerji tasarrufu sağlarken aynı zamanda toz sirkülasyonunu da azaltır ve böylece her türlü evin hava kalitesini iyileştirir.

Radyatörler, elektrikli yerden ısıtma sistemi ile değiştirilebilir. Uygun şekilde yalıtıldığından ve ana ısıtma olarak yerden ısıtma sisteminin kullanılabileceğinden emin olmak için ısıtılacak odalarda ısı kaybı hesaplaması yapılmasını tavsiye ederiz. Küçük banyolar gibi daha küçük zemin alanlarına sahip bazı odalarda ilave ısıtma şeklinde kullanılması gerekebilir.

Ahşap zeminli oturma odası

Proje türü

Yerden ısıtma sistemleri, her türlü eve uygun son derece esnek bir ısıtma çözümü sağlar. Sadece küçük bir odayı veya tüm evi ısıtmada kullanılabilir.

Bir odadaki yerden ısıtma sistemi

Bir evin banyo gibi tek bir alanında tadilat çalışması yapıyorsanız, elektrikli yerden ısıtma sistemi, istikrarlı ve konforlu bir ısı çıkışı elde etmenizi sağlayacak mükemmel bir seçimdir.

Bir oda seçin >

Birden fazla odanın ısıtılması

Elektrikli yerden ısıtma, bölgesel ısıtma olarak bilinen bir işlem uygulanarak birkaç farklı odaya kurulabilir. Bölgesel ısıtma, bir evin yerden ısıtma sistemlerinin, daha fazla konfor ve verimlilik açısından birbirlerinden ayrı olarak kontrol edilebilen farklı ‘bölgelere’ ayrılması demektir.

Fiyat teklifi isteyin >

Tüm oda tiplerine uygun radyan yerden ısıtma

Yerden ısıtma sistemleri her türlü odaya kurulabilir. Ancak odaların boyutları farklı olabilir ve odalarda sistemin kurulduğu odanın türünü yansıtan zemin kaplamaları bulunuyor olabilir. Örneğin, oturma odaları genellikle ahşap veya laminat parke ile kaplanmış daha büyük alanlardır, banyolar ise zeminde genellikle seramik veya porselen karoların kullanıldığı küçük alanlardır. Farklı odalarda yerden ısıtma kullanımı hakkında daha fazla bilgiye aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Banyo >

Banyoya yerden ısıtma sistemi kurmak lüks bir görünüm elde etmenize yardımcı olacak ve soğuk bir sabaha ayağınızın altındaki sıcacık karolara basarak merhaba demenizi sağlayacaktır.

Yatak  >

Eşit ısı dağılımı ve konforlu oda sıcaklığı, yerden ısıtmayı yatak odaları için mükemmel bir seçim haline getiriyor.

Oturma odası >

Radyan ısının sağladığı daha az toz sirkülasyonu sayesinde odadaki hava kalitesi iyileşir.

Mutfak >

Elektrikli yerden ısıtma, bir mutfağın konforunu ve enerji verimliliğini iyileştirmenin en popüler yoludur.

Bölgesel yerden ısıtmanın avantajları

Birden fazla yerden ısıtma sistemi kurmak, bölgesel ısıtmayı kolaylaştıran bir süreçtir. Burada birden fazla sistem, bölgeye özel bir termostat tarafından kontrol edilen ayrı bölgelere ayrılır ve böylece ısıtma sisteminin verimliliği artar. Örneğin, zemin katta yerden ısıtma sistemi varsa, koridor ve oturma odası tek bir bölge, mutfak ise başka bir bölge olabilir. Isıtmayı kendi tercihinize göre bölgelere ayırabilmeniz, ısıtma sisteminin verimliliğini büyük ölçüde artırarak gereksiz enerji israfını önler. Bu düzeydeki bir hassasiyet, geleneksel merkezi ısıtma sistemlerinin çok daha ötesinde bir teknolojidir.

Halı zeminli yatak odası
Çeşitli odalardaki elektrikli yerden ısıtma sistemlerini gösteren ev profili

Elektrikli yerden ısıtma maliyetleri

Bir sistemi satın alıp kurmanın başlangıç maliyetleri, proje gereksinimlerine bağlı olarak değişiklik gösterecektir, ancak sistemin artan verimliliği sayesinde elektrik faturasında çok daha büyük bir tasarruf elde edilecektir. Yerden ısıtma, merkezi ısıtmaya göre daha düşük sıcaklıklarda çalışıyor olsa da aynı sıcaklık ve konfor seviyesini sağlamaya devam eder, bu da uzun vadede daha düşük bir kullanım maliyeti demektir.

Yerden ısıtma maliyetleri hakkında daha fazla bilgi edinin >

Garantiler

Tüm Warmup sistemleri, kapsamlı ve pazar lideri bir garanti kapsamındadır. SafetyNet garantisi, aynı zamanda kurulumu yapan kişinin kurulum sırasında yanlışlıkla sisteme zarar vermesi durumunda sistemin ücretsiz olarak değiştirilmesini sağlar.

Warmup hakkında daha fazla bilgi edinin >

Daha fazla enerji verimliliği sağlayan akıllı termostatlar

Bir yerden ısıtma sisteminin enerji verimliliği, sistemin bir Warmup akıllı termostat ve beraberindeki akıllı telefon uygulamaları ile kontrol edilmesi sayesinde en üst düzeye çıkarılabilir. 6iE ve Element WiFi termostatlar, bir evin daima doğru zamanda doğru sıcaklıkta olmasını sağlayan özel yerden ısıtma sıcaklık kontrol üniteleridir. Bu termostatları MyHeating uygulamasıyla birlikte kullandığınızda, kullanım maliyetlerinde önemli ölçüde tasarruf sağlayabilirsiniz.