HomeTermostatlar

Termostatlar ve ısıtma kontrol üniteleri

Isıtma sisteminin mümkün olan en iyi şekilde, verimli ve kolay bir biçimde çalışmasını sağlamak açısından doğru kontrol sisteminin seçilmesi çok önemlidir. Warmup, en iyi ısıtma çözümünü sağlamak üzere basit manuel termostatlardan en güncel ve uzaktan erişilebilir akıllı termostatlara kadar çok çeşitli termostat kontrol ünitelerine sahiptir.

Warmup termostat kategorileri

25 yılı aşkın inovasyon ve uzmanlığıyla Warmup’ın yerden ısıtma termostatları serisi, ısıtma yönetiminde en iyi çözümleri sunar.

İster basit ve düğmeli bir elektrikli yerden ısıtma termostatı, isterse teknolojik açıdan gelişmiş akıllı bir yerden ısıtma kontrol ünitesi olsun, tüm ısıtma ihtiyaçlarına uygun farklı seçenekler sunuyoruz. Bir Warmup yerden ısıtma termostatı kurarak enerji israfını önleyebilir ve elektrik faturalarında büyük ölçüde tasarruf sağlayabilirsiniz.

Akıllı
termostatlar

Akıllı termostatlar

Kablosuz iletişim ve uygulama tabanlı teknolojilerle birlikte otomatik olarak çalışan Warmup akıllı termostat serisi, en gelişmiş ısıtma kontrol ünitelerimizdir. 

Programlanabilir
termostatlar

Programlanabilir termostatlar

Akıllı termostatlarımıza kıyasla basit olan Warmup programlanabilir termostatlar, ısıtma kullanımını programlamaya ve ısıtma programını kişiselleştirmeye olanak tanır.

Manuel
termostatlar

Manuel termostatlar

Yerden ısıtma sistemlerini kontrol etmek üzere düğmeli termostatlardan çok daha basit manuel termostatlar da sunabiliriz. Kolay kullanımı sayesinde hızlı bir ısıtma kontrolü için çevirmeniz yeterlidir.

Tüm yerden ısıtma termostatlarımız

Projenizin ısıtma sistemi için hangi tip termostatın uygun olduğunu biliyor musunuz? Warmup yerden ısıtma kontrol üniteleri serisine aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Yerden ısıtma sisteminin enerji verimliliğini en üst düzeye çıkaran gelişmiş bir teknolojiye sahiptir ve elektrik faturalarında tasarruf elde etmenize yardımcı olur.

Ürünü görüntüle

Element, ısıtma sisteminin doğru bir şekilde kontrol edilebilmesi açısından basit dokunmatik düğmelerin kullanıldığı bir WiFi termostattır.

Ürünü görüntüle

Kullanımı kolay bir ara yüze sahip programlanabilir termostat.

Ürünü görüntüle

Programlamanız gerekmez, yalnızca istenen konfor sıcaklığını girmeniz yeterlidir.

Ürünü görüntüle

Termostat satın alma rehberi

Hangi tip yerden ısıtma termostatının uygun olduğundan emin değil misiniz? Projenize ve ısıtma sisteminize hangi Warmup yerden ısıtma termostatının uygun olduğunu öğrenmek için satın alma rehberimizi okuyabilirsiniz.

Termostat satın alma rehberini görüntüle