HomeWarmup hakkındaEn İyi hizmet

En İyi hizmet

Teknik destek hattı

Warmup olarak, ev sahipleri, kurulumu yapan kişiler, proje uzmanları ve mağazalar da dahil olmak üzere tüm müşterilerimiz için yıl boyunca telefonla teknik destek. 

Teknik destek hattı ekibimiz, elektrikli yerden ısıtma ve kontrol sistemlerimize ilişkin tüm konularda teknik açıdan yetkin ve kalifiyedir.

teknik çizimler

Yılın her günü ulaşabilirsiniz

N

Kurulumdan önce

Tasarım, ürün seçimi, kullanım maliyetleri ve teknik konularda.

N

Kurulum sırasında

Ürün kurulumu sırasında sahada ortaya çıkan problemlerde

N

Kurulumdan sonra

Devreye alma, termostat programlama ve Warmup sisteminin çalışmasına ilişkin her türlü konuda.

Tüm şehirlerde yerinde teknik destek

Herhangi bir sorun halinde, size doğru çözümlerle hızlıca yardımcı olabilmemiz teknik destek hattımızı aramanız yeterlidir. Sorununuzu telefonda çözemiyorsak ve bir Warmup elektrik teknisyeninin kurulumu incelemesi gerekiyorsa, bu durumda teknik ekibimiz, teknik servis mühendisimiz için bir randevu oluşturacaktır.

Warmup kurum içi hizmetler

Kurum İçI tasarım ekibi

Uzman mimarlar, CAD tasarımcıları ve proje müdürlerinden oluşan ekibimiz, proje detaylarınıza ve planlarınıza/çizimlerinize göre size detaylı bir fiyat teklifi sunacaktır. İstenilen bölgede hassas bir kurulum ve bölgesel kontrol sağlamak amacıyla kapsamlı bir yerleşim planı hazırlıyoruz. Uzman ekibimiz, sistemlerimiz ile birlikte kullanılabilen yapı alt zeminleri, montaj yöntemleri ve zemin yüzeyleri hakkında tavsiyelerde bulunacaktır.

Warmup kurum içi hizmetler