HomeWarmup hakkındaAraştırma ve geliştirme

En İyi araştırma ve geliştirme

Araştırma ve Geliştirme (AR&GE) ve müşteri hizmetleri alanında yaptığımız araştırmalar sayesinde, en yüksek standartlarda ürün kalitesi, performans ve müşteri memnuniyeti sağlayan, teknolojik açıdan gelişmiş yerden ısıtma sistemleri sunuyoruz.

Araştırma ve geliştirme lideri

research and development warmup germany

Teknolojik geliştirmeler

Araştırma ve Geliştirmeye sürekli yatırım yaparak, yaklaşmakta olan sektör trendlerini ve teknolojik gelişmeleri öngörüp uygulayabiliyoruz. Yerden ısıtma tasarımı, enerji verimliliği ve CO₂ emisyon azaltımı konularında en yeni gelişmelere hızlı bir erişim sağlamanızı mümkün kılıyor.

Özel bilgiler

Almanya’da milyonlarca lira değerindeki EN442-2 Araştırma Merkezine, Avrupa genelinde ise ürünler ve enerji verimliliği teknikleri hakkında en güncel ve özel bilgiler sağlayan çeşitli test birimlerine ve yerleşim sonrası test konutlarına sahibiz.

research and development warmup germany
underfloor heating testing facility warmup german

Kurum İçI EN442-2 araştırma merkezi

underfloor heating testing facility warmup german

Sürekli gelişim

Almanya’daki EN442-2 Araştırma Merkezimiz, yerden ısıtmadaki yenilikleri sürekli olarak test etmede ve geliştirmede kullanılıyor. Araştırma Merkezi, farklı ortamlarda çeşitli testler gerçekleştirdiğimiz ve elde ettiğimiz sonuçları özel analiz merkezimizde analiz ettiğimiz Ürün Geliştirme Bölümü ile birlikte yürütülmektedir.

Bu testler, yeni kablo tipleri ve biçimlerinden sistem kontrol konfigürasyonlarına ve ortaklarımızın ürünlerine yönelik malzeme testine kadar uzanan geniş kapsamlı bir süreçtir. Bu da, sistemlerimizin farklı koşullardaki enerji verimliliğine ve çalışma durumuna yönelik sektör lideri ve güncel bilgilere sahip olduğumuz anlamına gelmektedir.

İnovasyon

Araştırma ve Geliştirmeye yapılan bu tür yatırımlar işimizin ayrılmaz bir parçasıdır. Bu Araştırma Merkezi, keşif, yenilik ve gelişimin merkezidir. Sonuçlar, deneyimler ve teknik bilgiler, dünyanın dört bir yanındaki ofislerimiz ve iş ortaklarımızla paylaşılmakta olup, bu da Warmup’ı dünya çapında güvenilir bir marka haline getirmektedir.

Yerleşim sonrası test konutu programı

warmup post-occupancy programme

Gerçek kullanım maliyeti

Yerleşim sonrası test konutu programımız, evlerin gelecekteki enerji kullanım maliyetlerini daha iyi bir şekilde öngörme ve Warmup yerden ısıtma sistemlerinin enerji verimliliğine ilişkin çok daha detaylı bilgi sunma ihtiyacından doğmuştur.

Çok sayıdaki mini sensörden her birkaç dakikada bir bilgi toplanmaktadır. Bunlar, zemin, hava, kablo ve dış sıcaklıkların yanı sıra, genellikle nem ve radyan sıcaklık gibi diğer gösterge değerlerini karşılaştırmak üzere her bölgeye stratejik olarak yerleştirilmektedir.

Enerji tasarrufu

Bu program, ideal yaşam koşullarını oluşturmak için gereken enerji miktarını detaylı bir şekilde görüntülemenizi sağlar. Bu da, yerden ısıtma maliyetlerine ve Warmup sistemleri ile elde edilen tasarruflara ilişkin temel soruların cevaplanmasına olanak sağlayan son derece öngörücü bir model oluşturmak amacıyla, Almanya’daki Araştırma Merkezimiz tarafından sağlanan bilgilerle karşılaştırılmaktadır. Bunlar, “Yeni ve inşa aşamasındaki evimin ısıtma sisteminin kullanım maliyeti ne olacak?”, “Bu evdeki radyatörler yerine Warmup radyan yerden ısıtma kullanarak ne kadar tasarruf edeceğim?” gibi soruları kapsamaktadır.

warmup testing undefloor heating