HomeElektrikli yerden ısıtmaBanyo koleksiyonuElektrikli havlupanlar

Elektrikli havlupanlar

Şık bir tasarım ve mükemmel bir işlevsellik sunan Warmup elektrikli havlu ısıtıcı koleksiyonu, mükemmel bir banyo aksesuarıdır. Isıtmalı havlupanların çeşitli yüzey görünümlerine sahip hem tek çubuklu hem de çok çubuklu modelleri mevcuttur. Böylece banyo veya ıslak alanlar için en uygun havlupanı seçebilirsiniz.

Elektrikli havlupanlar

Enerji tasarruflu, elektrikli kuru ısı teknolojisi


Ferahlatıcı bir banyonun veya duşun ardından sizi saran sıcacık bir havludan daha iyi bir şey yoktur. Warmup ısıtmalı havlupan serisi, klasik tasarımı gelişmiş elektrikli ısıtma teknolojimizle bir araya getirerek banyolara lüks bir dokunuş katıyor.

Tek askılı veya çok askılı olarak çeşitli büyüklük ve yüzey seçenekleri ile sunulan Warmup havlupanların kullanımı ve kurulumu kolay olup, banyo yenileme projeleri veya yeni banyolar için ideal bir seçimdir. Havlularınız için yumuşak ve radyan bir ısı sağlamak üzere elektrikli ısıtma kablolarımızın kullanıldığı bu havlupanlar, sıvı içermeyen ve dolayısıyla sızıntı riski olmayan kuru ısıtma teknolojisinden faydalanmaktadır.

Tek askılı havlupanlar
Çok askılı havlupan

Yüksek kalitede 304 sınıfı paslanmaz çelikten yapılmış çağdaş İngiliz tasarımı


Klasik İngiliz tarzından ilham alan havlupan koleksiyonu, tasarımcı ve araştırmacı ekibimiz tarafından ustalıkla tasarlanmış olup, tüm banyo tasarımları için mükemmel bir tercihtir. 304 sınıfı en iyi paslanmaz çelik kullanılarak üretilmiş olan bu ürün, leke tutmaya ve paslanmaya karşı dayanıklıdır, dolayısıyla banyolarda kullanıma son derece uygundur.

Tek askılı havlu ısıtıcılar

Tek barlı havlu kurutucular

Net çizgilere ve birinci sınıf yüzeylere sahip çağdaş otel tasarımından esinlenerek tasarlanmış tek askılı havlupanlarımızdan bir veya daha fazla sayıda kullanarak banyonuza yenilik getirebilir ve sıcacık havlulara kolayca ulaşabilirsiniz.

Tek askılı havlupanı görüntüle
Çok askılı elektrikli havlu ısıtıcı

Çok barlı havlu kurutucular

Çok askılı havlupanımızla fonksiyonu ve estetiği bir arada sunan bir banyo elde edin. Bu havlupanlar, hızlı ısınma süreleri sayesinde evdeki tüm havluları hızla ısıtacak kadar büyüktür.

Çok askılı havlupanı görüntüle

IP55 – Bölge 1 ve 2’de kullanıma uygundur


Isıtmalı havlupanlarımız IP55 derecesi sayesinde bölge 1 ve 2’de herhangi bir yere kurulabilir, yani herhangi bir güvenlik sorunu olmadan suyla temas edebilir. Paslanmaz çelik yapıları da suyun neden olabileceği olası bir paslanmayı önler. İmar kısıtlamaları konusunda her zaman yetkili bir elektrikçiye danışmanızı öneririz.

Kurulumu basit ve kontrolü kolay


Havlupanlar yetkili bir kurulum teknisyeni tarafından hızlıca kurulabilir ve 5 yıl garantilidir. Havlupanı verimli bir şekilde kullanabilmek için önerilen iki kontrol yöntemi mevcuttur:

  • Havlupan, mevcut bir artık akım cihazı ile korunduğu sürece, ışık açıldığında otomatik olarak çalışması için aydınlatma devresine bağlanabilir. 
  • Veya isteğe bağlı olarak güç sağlayan bağımsız bir devre kesme şalteri ile kontrol edilebilir.

Havlupanı kontrol etmek için mevcut bir elektrikli yerden ısıtma termostatı kullanılabilir, ancak havlupan ihtiyaç hâlinden önce ısınmaya başlayacağı ve yerden ısıtma optimum banyo konfor sıcaklığını korurken açılıp kapanacağı için verimsiz çalışmaya neden olabilir. Duvar yapısı sabit bir destek sağlamayacağı için Warmup ısıtmalı havlupanların alçı panel içerisine monte edilmesi tavsiye edilmez. Daha fazla güvenlik için, kurulum sırasında zemin ile en alt askı arasında 600 mm mesafe bırakılmalıdır.

Kare tek askılı havlu ısıtıcı

TEK ASKILI HAVLUPANLAR

Warmup’ın tek askılı ısıtmalı havlupanları, klasik banyo tasarımına modern bir dokunuş getiriyor.

Şık modüler tasarım

Küçük bir banyoya sahip olmak, stil ve işlevsellikten ödün vermemiz gerektiği anlamına gelmez. Tek askılı havlupan serimiz, serinletici bir duşun ardından havluları nazikçe ısıtacak modüler bir sistem oluşturmak için mükemmel bir seçimdir. Enerji tasarruflu elektrikli ısıtma teknolojisinin kullanıldığı Warmup tek askılı havlupanlar, sıvı içermez ve hızlı ısınma süresi sayesinde eşit bir ısı dağılımı sağlar. Tam bir tasarım özgürlüğü açısından istediğiniz kadarını seçebilirsiniz. Modüler tasarım kurulumu sırasında her bir askı arasında 250 mm boşluk bırakılması önerilir.

İlhamını şehir hayatından alan şık modüler tasarım

İki farklı stil seçeneği mevcuttur

Tek askılı ısıtmalı havlupanlar büyük esneklik sağlar. Tulsi ve Burdock olmak üzere iki farklı stil seçeneğimizden birini tercih edebilirsiniz. Her ikisi de çeşitli yüzeylerde mevcut olup, banyonuzda cesur ve şık bir odak noktası oluşturmak üzere bunlardan üst üste üç tane yerleştirebilirsiniz.

Yuvarlak tek askılı havlu ısıtıcı

Tulsi yuvarlak tek askılı havlupan

Tulsi havlupanlar, geleneksel stil anlayışını gelişmiş teknoloji ile birleştiren hoş ve yuvarlak bir tasarıma sahiptir. Tulsi serisinin pürüzsüz hatları, her türlü banyo yenileme projesinin ihtişamını artıracaktır.

Kare tek askılı havlu ısıtıcı

Burdock kare tek askılı havlupan

Burdock stil seçeneği, banyonuza çağdaş bir endüstriyel tasarım dokunuşu kazandırır. Bu havlupan koleksiyonunda, çağdaş banyolar için ideal ve güçlü bir geometrik unsur sunan kare tasarımlı bir yüzey kullanılmıştır.

Farklı yüzey seçenekleri

Cilalı tek askılı havlu ısıtıcılar

Cilalı tek askılı havlu ısıtıcılar

Yansıtıcı duvar karoları ve bunlarla uyumlu cilalı musluklara sahip banyolarda, parlak bir görünüm için cilalı yüzeyli Tulsi veya Burdock havlupan tercih edebilirsiniz.

Fırçalanmış tek askılı havlu ısıtıcılar

Fırçalanmış tek askılı havlu ısıtıcılar

Orijinal mimari özelliklere sahip daha geleneksel bir banyo tasarımını zenginleştirecek klasik bir görünüm için, fırçalanmış yüzeyli bir havlupan tercih edebilirsiniz.

Kurulumu ve kullanımı kolay

Tek askılı havlupanlarımız, yetkili bir kurulum teknisyeni tarafından banyoya hızlıca kurulabilir ve mevcut bir artık akım cihazı korumalı banyo aydınlatma devresine bağlanarak veya ayrı bir güç düğmesi ile kontrol edilebilir.

Tüm Warmup havlupanlar, başarılı bir ilk kurulum için gereken tüm bileşenleri içeren bir sabitleme kiti ile birlikte sunulmaktadır.

ÇOK ASKILI MERDİVEN HAVLUPANLAR

Büyük odalar için mükemmel bir seçim olan çok askılı ısıtmalı havlupanlarımız, her türlü banyoda göz alıcı bir odak noktası oluşturur.

Büyük banyolar için mükemmel bir seçimdir

Büyük bir banyoyu yenilerken veya yeni bina projesinin bir parçası olarak yeni bir ıslak alan tasarlarken, Warmup’ın elektrikli çok askılı havlupan koleksiyonu, rahatlatıcı bir banyonun veya duşun ardından havluları ısıtmak üzere enerji tasarruflu ve yerden kazandıran bir çözüm sunar. Gelişmiş kuru ısıtma teknolojimizin kullanıldığı havlupanlar sıvı içermez; hızlı ısınma süreleri sayesinde de, tüm aileye ait banyolar veya yoğun kullanımlı daha büyük ıslak alanlar için ideal bir seçimdir.

Çok askılı havlu ısıtıcı

İki farklı stil seçeneği ile klasik görünümlü tasarım

Anise ve Hawthorn olmak üzere iki farklı stil seçeneği bulunan bu havlu ısıtıcı, hoş tasarımı ve farklı boyutlarıyla mükemmel bir işlevsellik sağlar. Çağdaş tasarımdan ilham alan bir alan yaratmak üzere banyonuzda merdiven tarzı çok askılı havlupanı tercih edebilirsiniz.

Yuvarlak çok askılı elektrikli havlu ısıtıcı

Anise yuvarlak çok askılı havlupan

Anise, banyonuza gündelik bir şıklık katan yuvarlak bir askı tasarımına sahiptir. Düz hatları yumuşatılmış olan Anise, havluları hızlı ve verimli bir şekilde ısıtır ve geleneksel banyo tasarımları için ideal bir tercihtir.

Hawthorn kare çok askılı havlupan

Daha çağdaş görünümlü bir havlupana ihtiyaç varsa, Hawthorn serisi çok askılı ısıtmalı havlupanlarımız mükemmel bir seçimdir. Kare şekilli bir askı tasarımına sahip olan bu havlupan, özellikle modern bir havaya sahip ıslak alanlar için son derece uygundur.

Kare çok askılı elektrikli havlu ısıtıcı

Üç farklı büyüklükte mevcuttur

4 askılı merdiven havlupanlar

4 askılı merdiven havlupanlar

Çok askılı ısıtmalı havlupanlarımızın en küçüğü olan 4 askılı havlupan, ebeveyn banyosu ve duş alanı gibi daha küçük alanlar için idealdir.

6 askılı merdiven havlupanlar

6 askılı merdiven havlupanlar

6 askılı seçeneğimiz, orta büyüklükteki banyolar için mükemmel bir seçimdir. 4 askılı ve 8 askılı seçeneklere kıyasla ekstra geniş oluşu, özellikle daha büyük banyo havlularını ısıtmada son derece kullanışlıdır.

8 askılı merdiven havlupanlar

8 askılı merdiven havlupanlar

Koleksiyonun en büyük havlupanı olan 8 askılı havlupan, aynı anda birden fazla havluyu ısıtmak için ideal bir seçimdir.

Kurulumu ve kullanımı kolay

Çok askılı havlupanlarımız, yetkili bir kurulum teknisyeni tarafından banyoya hızlıca kurulabilir ve mevcut bir artık akım cihazı korumalı banyo aydınlatma devresine bağlanarak veya ayrı bir güç düğmesi ile kontrol edilebilir.

Tüm Warmup havlupanlar, başarılı bir ilk kurulum için gereken tüm bileşenleri içeren bir sabitleme kiti ile birlikte sunulmaktadır.

Çalışma gerilimi 230 V AC ±15%, 50 Hz
Yapı Yüksek kalitede 304 sınıf paslanmaz çelik
Bileşenler Sabitleme kiti ile birlikte verilir
IP derecesi IP55
Besleme kablosu uzunluğu 3 m
Biçim Tek askılı ve çok askılı olarak mevcuttur
Sertifikalar ve onaylar accreditations-CE

HTR-1ROBR Tulsi

HTR-1ROPO Tulsi HTR-1SQBR Burdock HTR-1SQPO Burdock
Uzunluk (mm) 650 650 650 650
Genişlik (mm) 32 32 40 40
Derinlik (mm) 100 100 100 100
Askı şekli Yuvarlak Yuvarlak Kare Kare
Yüzey Fırçalanmış Cilalı Fırçalanmış Cilalı
Vat miktarı (W) 19 19 19 19
Amper (A) 0,08 0,08 0,08 0,08
Direnç (Ω) 2800 2800 2800 2800

HTR-4ROPO 
Anise

HTR-4SQPO 
Hawthorn

HTR-6ROPO 
Anise

HTR-6SQPO 
Hawthorn

HTR-8ROPO 
Anise

HTR-8SQPO 
Hawthorn

Uzunluk (mm) 500 500 650 650 530 620
Yükseklik (mm) 520 520 600 600 800 912
Derinlik (mm) 120 120 120 120 135 120
Askı sayısı 4 4 6 6 8 8
Askı şekli Yuvarlak Kare Yuvarlak Kare Yuvarlak Kare
Yüzey Cilalı Cilalı Cilalı Cilalı Cilalı Cilalı
Vat miktarı (W) 52 52 90 95 100 115
Amper (A) 0,23 0,23 0,39 0,41 0,43 0,50
Direnç (Ω) 1017 1017 588 557 529 460