HomeWarmup hakkındaAkreditasyon

En İyi Akreditasyon

Tam bir kalite teminatı sağlamak amacıyla, Warmup ürünleri Avrupa uyumlu ve CE damgalı olup, piyasadaki diğer üreticilere kıyasla çok daha fazla sayıda kurumun onayına sahiptir.

Ürün Akreditasyonları

Ürün akreditasyonlarımız: BEAB, cUL, CSA, FIMKO, ETL ve UL. Ayrıca BEAMA ve TTA üyesiyiz ve BSI ISO 9001 sertifikasına sahibiz.

BEAMA, İngiltere ve Avrupa çapında elektroteknik endüstrisinin önde gelen endüstri kuruluşlarından biridir. Bu bağımsız uzman bilgi topluluğuna ve forumuna üye olan Warmup, sorumluluk sahibi bir yerden ısıtma tedarikçisi olduğunu ortaya koymaktadır.

TTA, The Tile Association (Karo Derneği), İngiltere’deki duvar ve karo sektörünü temsil etmektedir. Piyasadaki mümkün olan en iyi ürün ve hizmeti sunmakla gerçek anlamda ilgilenen saygın bir yerden ısıtma markası olduğumuzu göstermek amacıyla bizler de bu kuruluşun bir parçasıyız.

BEAB Approvato e testato

Intertek BEAB Onay Damgası

BEAB Approvato e testato

Intertek BEAB Onay Damgası, önde gelen elektrik üreticileri tarafından CE Damgasını desteklemek amacıyla kullanılan bir Avrupa Güvenlik Damgası olup, Alçak Gerilim Direktifi (LVD) ile uyumludur.

BEAB Onay Damgası, ürünlerimizin güvenliğinin Intertek tarafından doğrulandığını, ürünün denetlenen bir fabrikada kabul edilen yöntemler kullanılarak üretildiğini ve Intertek’in ürünlerimizi test edip değerlendirdiğini gösteren bir akreditasyonudur.

Tüm Warmup termostatları, Isıtma Şiltesi ve Folyo Isıtıcıda olduğu gibi BEAB onaylıdır. Bu, ürünlerimizin son derece iyi ve verimli çalışacağı ve güvenli bir biçimde kullanılabileceği anlamına gelmektedir.

BEAB marchio

BEAB Bileşen Onay Damgası

BEAB marchio

BEAB Bileşen Onay Damgası, ürünlerimizin İngiltere’nin önde gelen bağımsız onay uzmanı olan BEAB tarafından en yüksek Avrupa standartlarına ve uluslararası standartlara göre değerlendirildiğini gösteren bir elektrik güvenlik damgasıdır.

Warmup DWS elektrikli yerden ısıtma sistemleri, BEAB Bileşen Onay Damgasına sahiptir, bu da bu ürünlerin en yüksek güvenlik standartlarını karşıladığı ve güvenli bir biçimde kullanılabileceği anlamına gelmektedir.

BEAB magazzino Approvato

BEAB Fabrika Onay Damgası

BEAB magazzino Approvato

BEAB Fabrika Onay Damgası, fabrikanın bu onayı korumak için sürekli olarak sürdürülmesi gereken en sıkı üretim ve güvenlik standartlarını karşıladığının BEAB tarafından doğrulandığını göstermektedir. Bu nedenle, Warmup ürünlerinin yüksek kalite ve güvenlik standartlarında üretildiğine ve ürünlerimizde tam bir güvence sağlandığına emin olabilirsiniz.

FI marchio

FIMKO Damgası

FI marchio

FIMKO akreditasyonu, üreticilerin ürünlerinin ve operasyonlarının kalitesini yönetmelerine yardımcı olup destek vermek üzere tasarlanmıştır.

Warmup çatı ve oluk kar ve buz birikimini engelleme, donmaya karşı koruma kablosu, FIMKO damgasına sahiptir. Bu da, size güvenli ve kullanışlı bir dış mekân ısıtma çözümü sunan dış mekân ısıtma serimize daima güvenebileceğiniz anlamına gelmektedir.

Warmup WIS elektrikli yerden ısıtma sistemlerive kar ve buz çözme kablosu, FIMKO onay damgasına sahiptir, bu da bu ürünlerin en yüksek güvenlik standartlarını karşıladığı ve güvenli bir biçimde kullanılabileceği anlamına gelmektedir.

ISO 9001

BSI ISO 9001

ISO 9001 marchio qualita

Warmup, uluslararası anlamda kabul görmüş Kalite Yönetim sistemleri standardının en son sürümü olan ISO 9001: 2015 için BSI tarafından onaylanmıştır. ISO 9001: 2015, operasyonu desteklemede bir süreç yaklaşımı kullanılan güçlü bir müşteri odaklılık, karar vermede risk temelli bir yaklaşım kullanılan bir üst yönetim katılımı ve sürekli iyileştirme gibi ilkelere dayanan kalite yönetim sistemleri koşullarını ifade etmektedir.

Bu sertifika, sistemlerimizin tasarım, geliştirme ve dünya çapında dağıtım süreçlerinde özenli bir kalite yönetimi uyguladığımızın kanıtıdır. Bu süreçlerin yerine getirilmesi, müşterilerimize küresel anlamda verimli çözümler sunmamızı sağlar.

RIBA - CPD

RIBA Onaylı CPD Sağlayıcısı

Warmup, RIBA CPD Sağlayıcıları Ağı’nın resmi bir üyesidir. RIBA CPD (Sürekli Mesleki Gelişim) programı, mimarların ve diğer inşaat profesyonellerinin temel becerilerini ve yetkinliklerini geliştirmeleri ve sürdürmeleri için tasarlanmıştır.

Warmup, en son sistemler, teknolojiler ve en iyi uygulamaları takip etmek için bilmeniz gereken her şeyin dikkate alındığı, “Yerden Isıtmaya Giriş” adlı RIBA onaylı bir CPD semineri sunmaktadır.

RIBA - CPD

CIBSE Onaylı CPD Sağlayıcısı

RIBA - CPD

Warmup, CIBSE CPD Kurs Sağlayıcıları’nın resmi bir üyesidir. CIBSE, dünya çapında 100 Ülkede 21.000’den fazla üyesi olan profesyonel bir üyelik kuruluşudur.

Warmup’ın “Yerden ısıtma nasıl belirlenir” adlı CPD’si, büyüyen yerden ısıtma piyasası hakkında bilmeniz gereken en son teknik bilgilerle güncel kalmanızı sağlar.