Warmup Ürün Garantisi

  • Warmup'ın Yerden Isıtma Sistemleri, normal kullanım ve bakım durumunda malzeme ve işçilik bakımından herhangi bir kusur bulunmadığına dair WARMUP tarafından garantilidir ve her bir ürün kılavuzunda detaylı bir şekilde belirtilen limit ve koşullara bağlı olmak kaydıyla garanti kapsamında kalacaktır.
Ömür Boyu Garanti
En popüler ürünlerimiz olan Kablolu Yerden Isıtma Sistemi ve Şilteli Yerden Isıtma Sistemi, Warmup'ın sektör lideri olan ömür boyu garantisine sahiptir. Bu yerden ısıtma ürünleri, monte edildikleri döşemenin ÖMRÜ boyunca garantilidir. Bu özel garanti hakkında daha fazla bilgi için ilgili ürün kurulum kılavuzlarına bakınız.
15 Yıl Garanti
Warmup Folyolu Isıtma sistemlerini kullanmayı seçerseniz, kurulumunuz 15 yıl garanti kapsamında olacaktır. Konu hakkında daha fazla bilgi için Folyolu ısıtıcı kurulum kılavuzuna bakınız.
10 Yıl Garanti
Warmup'ın 10 yıl süreli garantisi şap altı yerden ısıtma kablosunu kapsamaktadır. Şap altı yerden ısıtma kablosu kurulum kılavuzunda koşullara ve kısıtlamalara ilişkin daha detaylı bilgi bulabilirsiniz.
3 Yıl Garanti
Warmup termostatlarını sipariş edip kurduğunuzda 3 yıl garanti kapsamında olacaksınız. Konu hakkında daha fazla bilgi için termostat kurulum kılavuzuna bakınız.
2 Yıl Garanti
Warmup ayna buğu çözücüleri 2 yıl garantilidir. Konu hakkında daha fazla bilgi için ayna buğu çözücüsü kurulum kılavuzuna bakınız.
© Warmup Plc | Elektrikli Yerden Isıtma TR - Kayıt No 83
83