Warmup Elektrikli Yerden Isıtma Sistemleri

Warmup, projeniz için doğru ürünleri kullanmanızı sağlamak amacıyla ÜCRETSİZ yerden ısıtma fiyat teklifi hizmeti sunmaktadır.
Warmup kablolu ısıtma sistemleri, zemin düzeyini yükseltmeden birkaç saat içinde hızla kurulabilen 2mm kalınlığında, çok ince, çift çekirdekli yerden ısıtma kablosu kullanılarak tasarlanmıştır. Kablolu sistem halı, vinil, ahşap, seramik ya da doğal taş döşeme altında kullanılabilir.
Neredeyse tüm zemin tipleri için ideal olan Warmup PFM Şilteli Yerden Isıtma Sistemleri, profesyonel kullanım için yeterince dayanıklı bir biçimde ve kişisel kullanım için kolaylıkla kurulacak şekilde tasarlanmıştır. Radyan ısıtma kablosu sert fiberglas ağa bağlıdır. Döşemenizi yerleştirmeden önce açıp sermeniz ve programlanabilir bir termostata bağlamanız yeterlidir.
Warmup Folyolu Isıtma Sistemi ULS Serisi, halı, laminat, mantar, kompozit ahşap ve diğer yüzer zeminlerin altında kullanım için tasarlanmış olan aerodinamik bir elektrikli radyan yerden ısıtma sistemidir. Zemin perdahının altına kurulum için, kare ve dikdörtgen katmanlar paralel olarak birleştirilebilir.
Pek çok zemin perdahı için uygundur - Warmup Şap Altı Yerden Isıtma Sistemleri, tüm ebatlardaki şaplı zeminlerde kolay bir kurulum için mükemmel bir üründür. Aynı zamanda yassı döşeme taşı gibi daha kalın zemin perdahları için de tavsiye edilen bir yerden ısıtma sistemidir.
Warmup Yalıtım Plakası, ısınan zemininiz için çok etkili bir termal bariyer görevi görür. Isıyı yukarı doğru yansıtarak ısının beton tarafından emilimine izin vermez, böylece zemin ısısı arttıkça hem vakit hem de nakit tasarrufu sağlanır.
© Warmup Plc | Elektrikli Yerden Isıtma TR - Kayıt No 2
2