Elektrikli Yerden Isıtmayı Neden Tercih Etmeliyim?

Sıcaklık ve Konfor
Düşük çalışma sıcaklığı sayesinde elektrikli yerden ısıtma, tüm zemin yüzeyinde konforlu ve eşit bir radyan ısı sağlayarak evinizi aşağıdan yukarıya doğru ısıtır. Bunun için termostatınızı kendi yaşam biçiminize göre programlamanız yeterlidir, böylece kendini otomatik olarak ayarlayan sıcaklığın keyfini çıkaracak ve hiç üşümeyeceksiniz. Evinizde ana ısı kaynağı olarak radyan yerden ısıtma kullandığınızda, soğuk fayanslara ve zemin yüzeylerine sonsuza dek veda edersiniz.
Güvenlik ve Estetik
Tamamen gizlenmiş olan yerden ısıtma, zemin yüzeyinin altında bulunduğu için çirkin radyatörlerin kullanılması ihtiyacını ortadan kaldırır. Dekoratörlerin rüyası olan Warmup, yaşam alanınızın %100 size ait olmasını sağlar. Zemin altında bulunan ve yalıtılmış bir biçimde doğrudan elektrik kaynağına bağlanan Warmup elektrikli yerden ısıtma son derece güvenlidir ve ısıtma öğesi ile doğrudan kontakta bulunulmadığı için herhangi bir yanma ya da boğulma riski yoktur.
Ekonomik ve Kolay
Elektrikli yerden ısıtma sistemleri, sıcaklığın hızlı ve eşit biçimde dağılmasını sağlar, bu da enerji maliyetinizi kontrol altında tutmanıza yardımcı olur. Programlanabilir termostatlarımız sayesinde, sıcaklık kolayca ayarlanabilir ve ısıtma süresinin net bir şekilde kontrol edilmesi tasarruf etmenizi sağlar. Warmup ısıtma sistemleri çok incedir, esnek ölçülere sahiptir ve/veya kurulum sırasında kolayca kesilip şekillendirilebilir. Bunun için ürünü açıp sermeniz yeterlidir.
Hijyenik ve Sağlıklı
Elektrikli yerden ısıtmanın yapısından ötürü evinizi sağlıklı bir biçimde ısıtabilirsiniz. Eşit ısı dağılımı, hava akımlı ısıtma sistemlerinin aksine tozu ve alerjenleri havaya kaldıran bir hava akımı yaratmaz. Yerden ısıtma kokusuzdur ve duman oluşturmaz. Warmup Yerden Isıtma bazı dünya lideri astım organizasyonları tarafından da tavsiye edilmektedir.
Yerden ısıtma sistemlerinin de, tipik ısıtma yöntemlerinin de kendine göre bir gücü ve avantajı vardır. Ancak, yerden ısıtmanın diğer ısıtma tiplerinden üstün olduğu bazı temel noktalar vardır.
© Warmup Plc | Elektrikli Yerden Isıtma TR - Kayıt No 71
71