Hakkımızda

Warmup Plc, İngiltere'nin en çok satan ve dünyanın en hızlı gelişen lider elektrikli yerden ısıtma ürünleri üreticisidir. 1994'te kurulmuş olan Warmup, o günden bu yana dünya çapında 52 ülkede 1 milyondan fazla kurulum yaparak en çok tercih edilen yerden ısıtma sistemi olmuştur ve bu sayıya her gün bir yenisi daha eklenmektedir.
Warmup'ın temel hedefi, tasarladığı, ürettiği ve sattığı tüm ürünlerin müşterilere uygun fiyata mükemmel ve uzun süreli bir ürün memnuniyeti sağlamasıdır.
Ürün güvenliği, kolaylık ve uzun süreli performans ilkemizin bir parçası olarak Warmup, araştırma ve geliştirmeye büyük yatırımlar yapmaktadır. Bu, daima pazar lideri garantilerle desteklenen en iyi ürünleri sunmamızı sağlar. Warmup ürünleri sıkı güvenlik testlerinden geçmektedir ve en güncel İngiliz, Avrupa ve Uluslararası Standartlar tarafından onaylanmıştır.
Warmup 2001 yılından beri denizaşırı ülkelerde de kullanılmaktadır ve 4 kıtada daha fazla ülkede yerleşik bir şirket olmak için yoğun bir şekilde yatırım yaparak tüm bölgesel ve ülke elektrik ve ürün standartlarının anlaşılıp uygulanmasını sağlamıştır.
© Warmup Plc | Elektrikli Yerden Isıtma TR - Kayıt No 12
12